Drobečková navigace

CEMB.cz > Katalog > VYBAVENÍ PNEUSERVISŮ > Montážní stroje Giuliano - "MADE IN ITALY" > Montážní stroje pro kola nákladních automobilů

Montážní stroje pro kola nákladních automobilů


Zobrazeno 5 položek
 • S 551XL

  S 551 je univerzální stroj pro montáž a demontáž dušových i bezdušových pneu nákladních vozidel, stavebních a hospodářských strojů. S 551 je elektro-hydraulické zařízení s čtyřčelisťovou upínací hlavou a hydraulicky ovládaným hlavním ramenem.

  Cena bez DPH
  219 900 Kč
  Dostupnost
  skladem

 • S 554

  Elektrohydraulické zařízení s mechanickou upínací hlavou s kužely, hydraulicky ovladaným odklopným ramenem. Univerzální stroj pro montáž a demontáž dušových i bezdušových pneu nákladních silničních vozů.


 • S 557

  S 557 je univerzální stroj pro montáž a demontáž dušových i bezdušových pneu především nákladních vozidel. S 557 je elektro-hydraulické zařízení s čtyřčelisťovou upínací hlavou a hydraulicky ovládaným hlavním ramenem.


 • S 558

  S 558 je stroj nové generace. Je to univerzální elektro-hydraulický stroj určený pro montáž a demontáž pneu nákladních vozidel, hospodářských a stavebních strojů.


 • S 560

  Univerzální elektro-hydraulický stroj určený pro montáž a demontáž pneu nákladních vozidel, hospodářských a stavebních strojů.


Zobrazeno 5 položek
Cemb.cz Vybavení penuservisů